Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
Seznamte se s novými Pravidly a Podmínkami soukromí spojené s nařízením GDPR.
Založit účet
 

escherichiacoli 

Oblíbená alba

Alba, která má escherichiacoli v oblíbených

reklama

19 fotek, 31.12.2015, 107 zobrazení, přidat komentář | dokumenty
Počasí: +2°C, polojasno a bezvětří.
104 fotek, květen 2014, 209 zobrazení, 318 komentářů
Poslední den fototoulek jsem navštívila PP Skřípovský mokřad, PR Uhliska a PR Lipovské upolínové louky u Horního Štěpánova. No- nádhera , to se nedá vypovědět a v mém případě ani dokonale nafotit. ale snažila jsem se, louky byly podmáčené, naštěstí sebou vozím holínky. Na tu krásu nejde zapomenout......
160 fotek, 9.8.2010, 77 zobrazení, přidat komentář | příroda
Vodopád na potoce Mazák je zatím nejvyšším změřeným vodopádem Moravskoslezských Beskyd i celé České části Karpat. Voda zde vysoko ve svazích padá ze skalního stupně o 17 metrů níže. Kousek pod vodopádem se na pravostranném přítoku tyčí další stupeň, tentokrát 6 metrů vysoký. Soustava obou potoků je zasazena do příkrých severních svahů, kde se vytvořilo hluboké skalní koryto, lemované řadou bizarních skalních útvarů. Oba vodopády jsou doplněny menšími kaskádami na skalních stupních. Velký vodopád vypadá zvlášť divoce. Je založen na mocných lavicích pískovců, které jsou daleko odolnější vůči erozi, než vrstvy hornin pod i nad vodopádem. Charakteristický ráz dodává vodopádu mísovité prohnutí vrstev, které připravilo vodě nejschůdnější cestu a předurčilo, že poteče právě tudy. Mezi vrstvami se vytvořily převisy a dutiny, pod vodopádem zahrazují tok zřícené balvany. Vodopády se nacházejí v přísně chráněném území, přístup k nim není dovolen, navíc je velmi nebezpečný.
99 fotek, letos v březnu, 79 zobrazení, přidat komentář
+ návštěva petrovských pastvin
+ výlet Posázavskou stezkou "Ke Starcovi"
+ osadní pomlázka
54 fotek, 1.4.2018, 59 zobrazení, přidat komentář
78 fotek, letos v březnu, 53 zobrazení, 9 komentářů
28 fotek, únor až březen 2016, 126 zobrazení, 8 komentářů | cestování, dokumenty
102 fotek, duben 2010 až březen 2018, 160 zobrazení, 131 komentářů | dokumenty, příroda, rodina-přátelé
Po čas e sme sa sem zas vybrali a chceli sme spoznať inú časť tohto sklaneho územia...
29 fotek, 10.2.2018, 109 zobrazení,
Měl jsem tu čest se zúčastnit sobotního výstupu na Králický sněžník a v neděli na Keprník. Expediční 6sti člennou skupinu vedl Aleš a další byli Míša, Petra, Honza, Kája a já.
33 fotek, 6.1.2018, 30 zobrazení, 16 komentářů
181 fotek, září 2017, 274 zobrazení, přidat komentář | cestování
Opět na cestě do milované střední Asie: Biškek-Oš-Chudžand-Fanské hory-Dušanbe-Chorog-Langar-Bulunkul a Yašilkul-Chorog-Dušanbe
39 fotek, září 2011, 48 zobrazení, přidat komentář
I když už bylo září, slunko opravdu peklo. Šli jsme s Ruprechtem ze Strečna na jih, po hřebenu Malé Fatry. Suchopár na pláních Martinských holí, lesnatý členitý hřeben směrem na Hlinickou Kyčeru. Potom dolů do Rájce a stopem domů.
11 fotek, 21.12.2014, 107 zobrazení, přidat komentář
Za pošmourného prosincového víkendu jsme se sešli na Uchále. Dokonce přijel i Kovboj!!! V sobotu jsme ho doprovodili na Bílý potok k civilizaci a s Ruprechtem pokračovali dál do hor. Hledali (a nakonec i našli) jsme převis v Údolí Mrtvého Muže. V neděli jsem popošel na vlak do Jeseníku, který mi laskavý výpravčí extra pozdržel... :-)
25 fotek, 15.8.2015, 47 zobrazení, přidat komentář
Nedaleko od lázní Lůčky jsem se připojil ke kamarádům, kteří právě zdolali Velký Choč. Horký letní vandr nás zavedl do vsi Malatiná, na hřeben Eliáše, Heliáše a Pravnáče, do Liptovské Anny, na Liptovský hrad a na závěr v bouřce a očistném dešti do Kalamenů. Pinďa, Hušťor, Pavlík, Ruprecht, psi Lump a Falko - a s nimi i já.
55 fotek, říjen 2016, 33 zobrazení, přidat komentář
Sychravý říjnový prodloužený víkend v překvapivě krásném a opuštěném kraji na Polském pomezí. Prostor se láme ve dví jak čerstvě upečený chléb a po hranici běží stín.
37 fotek, 29.1.2017, 33 zobrazení, přidat komentář
Kouzelný a drsný zimní výlet na sněžnicích. Ve vlaku jsme se náhodou potkali s Lubošem, a tak jsme šli spolu - a jsem rád, neboť hlavně díky němu jsme mohli celkem z blízka pozorovat párek kamzíků. Začali jsme na Skřítku, mrazivé ráno, inverze. Ztracené kameny, hřeben mimo cestu, Petrovy kameny, kolem Pradědu přes Tabulové skály, ČHS a dolů do Kout. Hlavně v první části na sněžnicích byly hory jenom naše, jinak jsme potkávali hlavně skialpinisty a tak.
17 fotek, 2.6.2017, 34 zobrazení, přidat komentář
Večer po práci jsem jel rovnou do Koutů a vyšplhal na Červenou horu. Po krásném jasném dni krásná jasná a chladná noc. Ráno jsem prozkoumal některé staré lovecké chodníky pod Spáleným vrchem, chaty Vilibaldku a Formanku a údolí Poniklého potoka. A zase Kouty...
27 fotek, 26.2.2017, 21 zobrazení, přidat komentář
Zasněžené Jeseníky v lehce pochmurném počasí jsem měl skoro sám pro sebe. Potkal jsem trojici na skialpech a také viděl stopy sněžnic - tuhle partu jsem pak dohnal až v Branné na nádraží.

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.